ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відставки т.в.о. голови Ярмолинецької РДА вимагали АТОшники

Бійці сумніваються щодо участі Шутяка в АТО, також обурює використання адмінресурсу у передвиборчий час
Depo.
16 жовтня 2015 15:03
ФОТО: depo.ua
Відставки т.в.о. голови Ярмолинецької РДА вимагали АТОшники
Відставки т.в.о. голови Ярмолинецької РДА вимагали АТОшники

Як повідомляє  Depo.Хмельницький з посиланням на НГП, на мирну акцію в Ярмолинцях прийшли десятки учасників АТО та ярмолинчани. Бійці обурені тим, що Андрій Шутяк перебуваючи на посаді т.в.о. голови РДА, згідно з документами проходить службу у складі восьмого полку спецпризначення в зоні АТО. Кажуть, що ні у військовій частині, ані в Луганський та Донецькій областях його не бачили.

Голова Ярмолинецьої Ради Майдану О. Романюк наголосив: “У жодній відповіді на інформаційний запит, що ми подавали, немає документального підтвердження: згідно з чим він потрапив туди. Жодного документу, жодного наказу, жодного посвідчення про відряженя. Є лише документ про те, як він сюди прибув”.

Закидають Шутяку і використання адмінресурсу перед виборами, мовляв, проводив агітацію на святковій лінійці з нагоди Дня знань у школі №1. Паралельно у другій школі за ту ж партію агітував заступник начальника військової частини майор Коптяк. І ні одному ні другому, обурювалися мітингарі, не було діла то того, що в цей час у Ярмолинцях в останну путь проводжали загиблого в АТО бійця.

“З 2010 року у нас нічого не змінилось. Досі шалена брехня, адміністративний тиск, підкуп виборців. Знову керівників підприємств та директорів шкіл примушують вступати в партію, яку вони створили “За конкретні справи”, – заявив мітингуючий приватний підприємець Микола Грог. Разом з тим голова Ярмолинецької районної ради Михайло Шклярук сказав, що досі немає жодної заяви про порушення виборчого процесу.

Поки ярмолинчани вимагали звільнення влади району від колишніх регіоналів, Президент України, ніби почувши, підписав Указ про звільнення Андрія Шутяка від тимчасового виконання обов’язків голови Ярмолинецької РДА.

Більше про акції протесту на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua.