Виборці Хмельниччини хизуються бюлетенями в Інтернеті

Поліцейські закликають громадян утриматись від фотографування виборчих бюлетенів

Сьогодні, 21 квітня, у селищі Віньківці 19-річний місцевий житель сфотографував свій виборчий бюлетень і виклав фото у соціальній мережі Інстаграм, передає Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

"Близько 13:25 години до чергової частини надійшло повідомлення про те, що на сторінці 19-річного місцевого жителя в соціальній мережі Інстаграм виявлено публікацію, яка містить ознаки порушення виборчого процесу, а саме: молодий чоловік у кабінці для голосування сфотографував свій бюлетень, після чого виклав фото в мережу," - кажуть копи.

Поліцейські з’ясовують усі обставини події та принагідно застерігають громадян від фото- чи відеофіксації та розголошення результатів волевиявлення у приміщеннях для голосування. Зокрема, селфі з бюлетенем або стрім з кабінки для таємного голосування, перебування у кабінці з іншими людьми, показ будь-кому заповненого бюлетеня перед опусканням його до скриньки, інша демонстрація результатів волевиявлення у приміщенні, де проводитиметься голосування чи звітування про це іншим особам, може обернутися для виборця серйозним покаранням.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #поліція