ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вибори - 2015: Брендовані під'їзди та мерські анонімки в Хмельницькому

Боротися за мерське крісло в Хмельницькому цього разу буде не менше двох десятків претендентів. Перші "гречкосії" вже почали активно окучувати електорат
Depo.
30 липня 2015 20:00
ФОТО: depo.ua
Вибори - 2015: Брендовані під
Вибори - 2015: Брендовані під'їзди та мерські анонімки в Хмельницькому

Depo.ua продовжує цикл публікацій, присвячених підготовці до місцевих виборів.

Про найголовніші передвиборчі баталії та піарні війни, чиї обличчя ховаються за новими проектами, та хто за ними стоїть, а також з чим ідуть до виборців головні політичні гравці - читайте в розділі "Вибори-2015"

Натепер майже 7% рекламних площ зайняті політикою, з'ясували журналісти Хмельницький.depo.ua.

На білбордах перші однозначні слогани з'явилися до Дня Конституції. Далі - більше.

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 1

Найпершим заявив про себе 38-річний Сергій Чекман, підприємець і що найважливіше, на його думку - син колишнього міського голови Михайла Чекмана. Його батьки 13 років тому загинули в автокатастрофі. Стільки ж років Сергій не проявляв амбіцій. Та сьогодні він збирається "Відродити Хмельницький разом". Хто стоятиме чи стоїть за ним, наразі чітко не зрозуміло. Адже його друзі і ті, хто мріяв прийняти міський трон від Михайла Костянтиновича, теж стартанули.

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 2

"Владу Хмельниччанам, а не політичним вождям!" і "Будь яка зміна прокладає шлях іншим змінам" - такі меседжі цього разу глаголить вічний 46-річний хмельницький кандидат Віктор Коліщак. На відміну від свого давнього друга Сергія Чекмана. Він піариться не особисто, а під брендом своєї ГО "Рідне місто". Навіть подає контакти своєї організації, яка "чесно" працює на нього в кожній виборчій компанії.

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 3

Всі дитячі майданчики, двері в під'їзди, лавочки - в нього давно забрендовані. По місту вже розплодилися й намети з агітками. Та фішкою цієї кампанії натепер Віктор обрав встановлення лічильників газу для жителів під'їздів в багатоповерхівках. Його оголошення про збори жильців майорять на під'їздах з трохи кумедним приписом: "явка обов'язкова"!

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 4

Іще один 40-річний молодик хоче посісти владне місце - Сергій Мандзій, до слова - діючий депутат міськради, бізнесмен і близька до останнього мера - Сергія Мельника, людина. А ще - зять колишнього заступника міського голови. Користуючись наявністю у своєму ресурсі маршруток - розмістив дешеву і просту агітку. І, не вигадуючи колеса, також створив ГО "Сильне місто". До слоганів ще справа не дійшла, але ось весь медійний ресурс, як тільки може, так і використовує. Від його останньої активності на всіляких міських заходах навіть колеги по раді - в шоці.

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 5

Скромно, але з адмінресурсом, йде теперішній очільник міста з неприємною йому приставкою в.о. - 45-ти річний Костянтин Чернелевський. Дешевенькі й анонімні геть (у плані виготовлення чи авторства) листівочки місцями сиротливо туляться на дошках оголошень. Роботу міської влади він зовсім скромно приписує собі, розраховуючи, мабуть, на те, що адмінмашина все таки йому зіграє вирішальну роль. Проте, розхитує під ним вже приміряне місце, сварка в його рідній "Батьківщині".

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 6

Його однопартієць і монстр політичної, не тільки боротьби, а й перемог, Олег Лукашук перший у Хмельницькому вголос заявив про намір посісти мерське крісло. Та й він роками демонструє як "тихою сапою" із надійною структурою можна ефектно обходити конкурентів. Зі своїх 64 років життя має 20-ти річний досвід народного депутата. До того ж, він заручився офіційним листом від Юлії Тимошенко, в якому оголошений єдиним кандидатом  від її політсили. Це й стало поштовхом до чергового розбрату в міській "Батьківщині".

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 7

Та й з минулих парламентських виборів, здається, не припиняв розробляти та поширювати поліграфію з власним зображенням та постійним переліком того, що вже зробив. Так само на нього постійно й працює Благодійний фонд Володимира Великого, який не лише займається регулярним піаром, а й по-троху підкормлює народ продуктовими наборами.

Вибори - 2015: Хмельницькі претенденти на мерське крісло на старті. П'ятеро вже побігли - фото 8

Це далеко не повний список тих, хто стає в чергу на посаду Хмельницького міського голови. На білбордах фігурують й інші політсили, але поки без прізвищ. Більшість чекають Закону про вибори і економлять гроші.

Про виборчі перегони в Хмельницькому та області читайте на інформаційному порталі khm.depo.ua.