UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Весна не за горами: У Хмельницькому стартувала операція "Первоцвіт-2019"

Напередодні Дня всіх закоханих розпочалися заходи з виявлення торгівців червонокнижними рослинами

Весна не за горами: У Хмельницькому стар…

У Хмельницькому відсьогодні шукатимуть та каратимуть охочих зривати і продавати рідкісні квіти, передає Depo.Хмельницький.

У мерії оголосили про старт операції "Первоцвіт - 2019".

За сезон (лютий-травень) в результаті незаконного збору для подальшої реалізації знищується велика кількість ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної книги України, зокрема підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового тощо. Найчастіше продаж першоцвітів відбувається 14 лютого (день всіх закоханих) та 7-8 березня (Міжнародний жіночий день).

Згідно ст. 881 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, тягне за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 гривень із конфіскацією об'єктів рослинного світу.

Нагадаємо, під час операції будуть відпрацьовуватись ринки та інші місця торгівлі, а також місця де може проходити несанкціонована торгівля рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та інших рослин занесених до Червоної книги України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook