Вчені не радять обіймати собак

Доведено, що чотирилапі негативно відносяться до цього процесу
Depo.
2 травня 2016 20:03
ФОТО: depo.ua
Вчені не радять обіймати собак
Вчені не радять обіймати собак

Вчені з університету Колумбії довели, що собаки не люблять обійматись, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформаційний портал Znaj.ua

Спеціалісти провели дослідження, аби з'ясувати ставлення собак до обіймів. Для цього вони передивилися дві сотні фото, на яких власники обіймали своїх улюбленців. Висновки парадоксальні – більшість тварин, а це близько 80 відсотків, виглядали тривожно і явно не комфортно.

Вчені стверджують, що собаки сприймають обійми як потрапляння в пастку. Зовнішніх проявів стресу у собак під час обіймів перелічив Доктор Корен. Собака при тісному контакті з людиною опускає вуха вниз, закриває наполовину очі або пвідвертає голову в сторону, щоб уникнути контакту з очима. Також собаки можуть закривати свої очі, піднімати лапу або облизуватися, що також може бути ознакою занепокоєння.

Експерти з The Kennel Club і Battersea Dogs & Cats Home підтвердили висновки дослідників. Також вони уточнили, що власники не повинні ставитися до своїх собак, як до дітей, тому що переважна більшість тварин не любить цього.

Дослідники розуміють, що для власників домашніх тварин, які люблять обіймати свого хвостатого, їхній висновок – справжній шок. Вони заспокоюють, що собака може бути кращим другом і без обіймашок та радять не наділяти собак якостями, які властиві людям.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький