"Вареничний" рекорд встановили на Хмельниччині. Усе приготовлене відправили бійцям

Понад 27 тисяч вареників зліпили в Дунаївцях і одразу відправили військовим на Схід України

Сьогодні у Дунаєвецькій ОТГ встановили рекорд України, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Рекорд зафіксували у категорії "Масові заходи" - найбільша кількість одночасно зліплених вареників на одній локації. До масового приготування вареників для військовослужбовців, що перебувають в районі ООС, долучилися десятки установ та господинь. Відтак за кілька годин вже мали очікуваний результат: загальна кількість вареників сагнула не леше заявлених 25 тисяч штук, а значно більше.

"Напередодні новорічно-різдвяних свят нам захотілося поділитися добротою, любов'ю та вдячністю з нашими захисниками, які нині боронять країну на Сході від російського агресора. Хочемо, щоб і там, на передовій, наші хлопці (а з нашої ОТГ зараз 26 захисників перебуває у зоні військового конфлікту) відчули крихту домашнього тепла. Тож взялися влаштувати таку акцію. Нами було заявлено 25 тисяч вареників, наліпили ми понад 27 тисяч штук," - каже голова громади Веліна Заяць.

За її словами, армійці-земляки зможуть не лише самі посмакувати "рідним"" варениками, а й пригощатимуть смаколиками своїх побратимів.

Рекорд України, встановлений дунавчанами, зафіксували в Книзі рекордів України, про що свідчить відповідний диплом, яким нагородили Дунаєвецьку об'єднану територіальну громаду.

Нагадаємо, на початку грудня у Хмельницькому встановили рекорд із виготовлення листівок для бійців ООС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ООС