В Україні запрацює інтерактивна мапа вирубки лісів

Міністр аграрної політики та продовольства представив пілотну поки область
Depo.
2 листопада 2016 17:31
ФОТО: depo.ua
В Україні запрацює інтерактивна мапа вирубки лісів
В Україні запрацює інтерактивна мапа вирубки лісів

Міністр АПК Тарас Кутовий представив інтерактивну карту вирубки лісів України на прикладі Закарпатської області, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт відомства.

"На виконання доручення прем'єра провели моніторинг стану використання лісів. На території Закарпатської області результати моніторингу вражають - третина вирубок незаконна," - каже міністр.

За його ж словами, жоден факт незаконної рубки не залишиться без уваги.

"Усі отримані дані, як і обіцяли раніше, передамо до компетентних правоохоронних органів: Національного антикорупційного бюро та Генпрокуратуру. Жоден факт незаконної рубки не залишиться без уваги, - підкреслив Кутовий. - Наша мета, - це прозорість і початок реальної реформи в лісовій галузі."

За словами Міністра виявлено 871 ділянку фактичних суцільних вирубок лісів загальної площею 2112.49 га. З них - 530 ділянок загальною площею 774 га суцільних вирубок лісів, які не співпадають за конфігурацією та за місцеположенням з нормативними вирубками лісів.

"Цей пілотний проект з побудови системи аерокосмічного моніторингу вирубки лісів може бути застосований на території усієї країни. Це можливо, завдяки злагодженій роботі Мінагрополітики та причетних органів виконавчої влади, зокрема, Держгеокадастру та Держлісагентства," - відзначив високопосадовець.

За допомогою мапи в міністерстві сподіваються налагодити цивілізоване лісокористування та запобігти втратам бюджетів, яких зараз завдають "чорні лісоруби".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт