В Україні розпочалися зйомки вітчизняного вестерну

Локаціями для фільму стала Київщина та Хмельниччина
Depo.
23 вересня 2016 21:44
ФОТО: depo.ua
В Україні розпочалися зйомки вітчизняного вестерну
В Україні розпочалися зйомки вітчизняного вестерну

Кінострічку про громадянську війну в Україні почали знімати цього вересня, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Gazeta.ua.

Історична драма режисера Івана Кравчишина носить назву "Троє".

Дія відбувається в 1920-х - наприкінці громадянської війни в Україні.

В Україні розпочалися зйомки вітчизняного вестерну - фото 1

Фільм про цінності свободи і справжньої дружби, каже продюсер Ігор Савиченко: "Ці поняття визначали справжніх героїв у той складний час. Люди, стомлені війною, з останніх сил боролися за волю і чітко розуміли, що радянська доба наступає невідворотно. Троє головних героїв намагаються втекти від чекістів через Польщу до Франції. Один - колишній поручик царської армії та війська Нестора Махна, другий - простий робітник-вантажник. Грабують броньовик із грошима Червоної армії. Третім до них приєднується водій машини. Їх переслідують. В фільмі багато напружених гонитв, розмов про життя. У кожного героя своя мотивація, історія".

Основні зйомки відбуваються в Києві, в Музеї народного побуту й архітектури в Пирогові. Також у місті Старокостянтинів і селі Самчики на Хмельниччині.

"Ці локації далеко від столиці, але там місця збереглися такими, як 100 років тому. Задумали цей фільм 2010-го. Сценарій класичного вестерна на українському історичному ґрунті писали Віталій Потрух і Тарас Антипович. Творчі люди відчувають, що відбувається в суспільстві. Те, що написане не за кон'юктурою, а за відчуттями, - стає актуальним через деякий час. Такі фільми позачасові", - додає продюсер.

Головні ролі грають Артемій Єгоров, Євген Піднебесний, Роман Ясиновський.

Бюджет картини становить 18 млн грн.

Вже за рік обіцяють показати фільм на великому екрані.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт