В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан

Відповідну петицію вже розглянули в мерії
Depo.
7 вересня 2016 21:41
ФОТО: depo.ua
В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан
В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан

У соцмережах нетішинці активно обговорюють можливий вигляд міського фонтану, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Нетішинську самооборону".

Більше того, пропонують своє бачення конструкцій водограю.

В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан - фото 1

“Продовжую волонтерську роботу над нашим фонтаном. Вклала в реконструкцію 2 ідеї: сіднейська опера і плітвіцькі водоспади,” – розповідає громадська активістка Ольга Піхоцька.

В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан - фото 2

Свої ідеї активіста розписує досить детально: "Фонтан за планом з власною насосною станцією з чистою водою, абсолютно незалежний від каналу. Тому додала ще один водозбірний ступінь, плюс плавний спуск до землі, додала більше місць для сидіння посеред фонтану (див. плітвіцькі озера) думаю, коли це буде цивільний майданчик, можна робити якісь масові гуляння, то сидячих місць мало. Над площадкою задумала навіс з південної сторони від сонця – ажурна арка з натягнутим тентом, який запросто можна на зиму зняти. На майданчику будуть умови, аби літом проводити танці, давати концерти місцевим групам.”

В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан - фото 3

У Нетішині ще в січні зареєстрована відповідна електронна петиція з проханням очистити обвідний канал навколо міста та відновити циркуляцію води в ньому. Набрало звернення необхідних 100 голосів і навіть розглянули його на сесії міської ради.

Вже виділено 100 тис грн на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо проведення реконструкції дренажно-обвідного каналу.

В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан - фото 4

В Нетішині містяни продовжують мріяти про новий фонтан - фото 5

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та