ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Національній академії прикордонних військ незвичайні абітурієнти

Серед бажаючих вступити в Хмельницький ВИШ - 44 учасники бойових дій
Depo.
4 серпня 2015 08:22
ФОТО: depo.ua
В Національній академії прикордонних військ незвичайні абітурієнти
В Національній академії прикордонних військ незвичайні абітурієнти

У Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького завершили прийом документів від абітурієнтів, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є".   У списку - 296 майбутніх курсантів.

Валерій Кухар, відповідальний секретар приймальної комісії розповідає, що серед зарахованих - цивільні особи та військовослужбовці. Їх майже вдвічі більше, ніж минулого року, що свідчить про престиж служби у прикордонних військах.
"Через ситуацію в країні цього року вступна кампанія особлива. Військовослужбовці отримали унікальну можливість здавати вступні іспити безпосередньо у нашому навчальному закладі. До нас прибуло для реєстрації 189 військовослужбовців за контрактом, серед них - 44 учасники бойових дій. Ми оприлюднили рейтинговий список осіб, які успішно пройшли вступні випробування, - це 296 осіб, які хочуть стати курсантами", - каже Валерій Кухар.

Абітурієнти ще мають кілька днів, щоб донести оригінали документів, поки не буде підписаний наказ про зарахування. Далі на них чекає свого роду "курс молодого бійця" на території Центру забезпечення навчального процесу прикордонної академії. А вже у вересні вступники приймуть військову присягу.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Хмельницький.