В Індії народилося козеня-циклоп

Господарі визнали козеня знаменням, а їх односельці - священною твариною

У чорного козеняти, на якого приїжджають в Індію подивитися десятки людей, одне око посередині чола, повідомляє depo.Хмельницький з посиланням на Аnimals.barcroft.tv.

В індійському селі Ассам на одній з ферм народився чорний козеня-циклоп з одним єдиним оком, розташованим в центрі чола, та одним вухом. Повіки і вії - відсутні. Ветеринари заявили, що незвичайний зовнішній вигляд тварини через рідкісний дефект мозку, при якому його півсфери не розділені.

Після народження на світ козеня-циклопа вони стверджували, що тваринка не проживе й кількох днів, однак помилилися в прогнозах. Зараз козеняті вже кілька місяців, воно пасеться разом з іншими тваринами, не виглядає хворим і має цілком нормальний апетит.

Господарі незвичної тварини вважають її появу у них в будинку знаменням і знаком згори. Вони вірять, що його народження повинно принести їм щастя. Як зізнався чоловік, в селі багато місцевих жителів уже визнали циклопа священною твариною.

"Я був вражений. Це схоже на справжнє диво. Десятки людей щодня приходять до нас подивитися на козеня", - каже фермер Мухурі Дас. За словами індійця, він відчуває своїм обов'язком піклуватися про незвичайну тварину більше, ніж про інших мешканців ферми.

Читайте також: У харківському екопарку народилися пухнасті хижаки

Читайте також: Нехай весь світ зачекає: 15 тварин-пофігістів, які не зважають ні на кого

Читайте також: Дотепні британські фермери "перетворили" верблюдових лам у пуделів та динозаврів

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері