В Хмельницькому на оновлення комунальної техніки виділили 40 мільйонів гривень

Вже 29 мільйонів з них витратили
Depo.
10 жовтня 2016 21:16
ФОТО: depo.ua
В Хмельницькому на оновлення комунальної техніки виділили 40 мільйонів гривень
В Хмельницькому на оновлення комунальної техніки виділили 40 мільйонів гривень

Комунальні служби міста зустрічають зиму із новою технікою, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допис в ФБ міськради.

Аби комунальне господарство працювало якісно, вже придбали 22 одиниці техніки. Ще 5 одиниць незабаром приїде до Хмельницького.

В Хмельницькому на оновлення комунальної техніки виділили 40 мільйонів гривень - фото 1

Щойнопридбані авто презентували на КП "Теплокомуненерго" та "Хмельницькводоканал".

В Хмельницькому на оновлення комунальної техніки виділили 40 мільйонів гривень - фото 2

З-поміж новинок – аварійна машина "Форд" в 400 тисяч гривень, КРАН за 1,5 мільйони, МАЗ-лісовоз  вартістю 2 мільйони гривень, МАЗ-самоскид - 1,5 мільйони, DAV - 3,2. Також цьогоріч купили кран за 2,5 мільйони гривень, екскаватор  в 2,2 млн грн, мулосос - 2,1 млн грн, ГАЗель  - 400 тисяч гривень.

"Ми у бюджеті запланували витратити майже 40 мільйонів гривень, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Це стосується всіх комунальних підприємств та ЖЕКів. Це сучасна та економна техніка. Кожен ЖЕК отримав до зими трактори для розчищення тротуарів та прибудинкових територій. Оновилася техніка і КП "Спецкомунтранс". Ще кілька одиниць техніки чекають на доставку із заводів-виробників. При уточнені бюджету 26 жовтня плануємо виділити кошти ще на кілька одиниць техніки, які теж використовуватимуться у зимовий період. Наразі вже придбано 22 одиниці. Ще 5 - в дорозі. Решту купимо до кінця року."

В Хмельницькому на оновлення комунальної техніки виділили 40 мільйонів гривень - фото 3

За словами мера, стара техніка комунальних підприємств часом працює вже 40-30 років і трималася “на ходу” лише завдяки золотим рукам працівників комунальних служб.

 В Хмельницькому на оновлення комунальної техніки виділили 40 мільйонів гривень - фото 4

"Придбали і чекаємо прибуття ще одного катка для асфальтування (щоб створити ще одну бригаду), евакуатор і сучасну дорожньо-розміточну машину для КП з будівництва, ремонту, експлуатації доріг, сміттєвоз, плануємо придбати навантажувач для КП "Хмельницьктеплокомуенерго", лабораторію для проведення аналізу якості води для водоканалу, - прокоментував новину в ФБ мер. - Допомогли суттєво оновити техніку і для ДС надзвичайних ситуацій."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт