В Хмельницькій області працюватиме три госпітальні округи

Вже з нового року реформа вступить в дію
Depo.
31 липня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua
В Хмельницькій області працюватиме три госпітальні округи
В Хмельницькій області працюватиме три госпітальні округи

Відповідно до рішення Колегії МОЗ України, з 1 січня 2017 року в на Хмельниччині запрацюють три госпітальні округи, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Департаментом охорони здоров’я Хмельницької ОДА розробив пропозиції щодо створення госпітальних округів з інтеграцією наявних медичних закладів та їх подальшою спеціалізацією. Таким чином, в краї планується створити 3 госпітальних округи – з центрами у містах Хмельницькому (центральний), Кам’янець-Подільському (південний) та Шепетівці (північний)," – прозвітувала на черговій колегії департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації начальник відділу моніторингу та розвитку охорони здоров’я Лілія Демчук.

До складу Хмельницького округу ввійдуть місто Хмельницький, Волочиський, Теофіпольський, Красилівський, Старокостянтинівський, Старосинявський, Летичівський, Деражнянський, Хмельницький, Ярмолинецький райони. Тут нараховуватиметься 623,9 тисяч жителів. Тут працюватиме 10 лікарень вторинного рівня.

До складу Кам’янець-Подільського - місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Городоцький, Дунаєвецький, Віньковецький, Чемеровецький, Новоушицький райони. Обслуговуватиме госпітальний центр 371,3 тисяч осіб у 7 лікарнях.

Долучаться до Шепетівського округу – місто Шепетівка, Шепетівський, Полонський, Ізяславський, Білогірський, Славутський райони, м.Нетішин. Із загальною чисельністю жителів - 296,0 тисяч. Обслуговуватимуть пацієнтів - 7 лікарень.

Відстань до найбільш віддалених населених пунктів у Хмельницькому окрузі складе 121 км, у Кам’янець-Подільському – 106 км, а в Шепетівському окрузі – 96 км.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та