Уряд Швеції профінансує проєкт на Хмельниччині для протидії COVID-19

Громадська організація з області одна з 9, які стали переможцями

Уряд Швеції профінансує проєкт на Хмельн…

Хмельничани серед переможців конкурсу проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19, повідомили Depo.Хмельницький в пресслужбі регіонального відділення АМУ.

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголосила переможців конкурсу партнерських проєктів щодо реагування на виклики, протидії і зменшення впливу пандемії COVID-19. Всього на конкурсний відбір було подано 90 заявок з 20 областей України. Організації, які перемогли у конкурсному відборі, отримають гранти в рамках пілотного проєкту "Посилене партнерство для сталого розвитку". Проєкт реалізується на кошти, виділені урядом Швеції.

Переможців конкурсу обирала комісія, призначена Наглядовою радою проєкту для незалежного прийняття рішень. Вона складається з представників Посольства Королівства Швеції в Україні, Міністерства розвитку громад та територій України, громадської організації "Реанімаційний пакет реформ", профільних організацій. Від Асоціації міст України членом Національній комісії проєкту була Людмила Даменцова, експерт АМУ з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування.

Згідно рішення Національної комісії, фінансування отримають дев’ять проєктів, оин із них - Агенція регіонального розвитку Хмельницької області.

Мета конкурсу – підтримка партнерських соціально-економічних проєктів, що стосуються реагування на виклики, протидії і зменшення впливу пандемії COVID-19. Запропоновані ініціативи зорієнтовані на соціально-економічні потреби регіону, а також існуючі інноваційні рішення у сфері соціально-економічного розвитку, освіти, працевлаштування, охорони здоров’я, міського проєктування та залучення громад, які сприяють підтримці, розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії.

Нагадаємо, цього тижня у п'ятьох містах Хмельниччини безкоштовно тестуватимуть на ВІЛ та вірусні гепатити.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"