Унікальна 48 інженерна бригада відзначає День народження (ФОТО)

У Кам'янці-Подільському відбулися урочисті заходи з нагоди другої річниці з дня заснування єдиного у державі військового формування такого зразка

Сьогодні, 30 листопада,48 Кам'янець-Подільська інженерна бригада святкує другий День народження, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

"Минулий рік був дуже важким - ми виконували бойові завдання в зоні АТО, проходили навчання і бойову підготовку в пункті постійної дислокації. Цьогорічне досягнення бригади - отримання бойового прапору 24 серпня на Майдані Незалежності з рук Міністра оборони та нового звання "Кам'янець-Подільська". І це - заслуга кожного військового. Попереду в нас виконання багатьох завдань. Тож хочу побажати всім міцного здоров'я, успіхів, розвитку і довгоочікуваного миру", - зазначив у своєму виступі командир 48 Кам'янець-Подільської інженерної бригади полковник Віктор Коршок.

Капелан бригади протоієрей Олександр Цісар вручив медалі УПЦ КП "За жертовність і любов до України" військовослужбовцю Олегу Шаману, а також сім'ї полковника Олександра Парового, який передчасно пішов з життя у липні цього року.

Таку ж нагороду отримав і сам отець Олександр.

Довідково:

48 бригада - єдина інженерна бригада в Збройних Силах України. Створена 30 листопада 2015 року у Кам'янці-Подільському.

У цьому році бригадою сформовано 201 навчальний центр.

Нагадаємо, під час святкування першої річниці 48 бригади чотирьом військовим-помічникам командира військової частини А2738 Івану Малищуку, Олександру Тирші, командиру військової частини А3479 Валерію Чеботарю та його заступнику Олександру Чалому вручили відзнаки міського голови "За заслуги перед міською громадою".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький