Унікальна 48 інженерна бригада відзначає День народження (ФОТО)
У Кам'янці-Подільському відбулися урочисті заходи з нагоди другої річниці з дня заснування єдиного у державі військового формування такого зразка
- Хмельницький
-
30 листопада 2017 13:34

Сьогодні, 30 листопада,48 Кам'янець-Подільська інженерна бригада святкує другий День народження, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.
"Минулий рік був дуже важким - ми виконували бойові завдання в зоні АТО, проходили навчання і бойову підготовку в пункті постійної дислокації. Цьогорічне досягнення бригади - отримання бойового прапору 24 серпня на Майдані Незалежності з рук Міністра оборони та нового звання "Кам'янець-Подільська". І це - заслуга кожного військового. Попереду в нас виконання багатьох завдань. Тож хочу побажати всім міцного здоров'я, успіхів, розвитку і довгоочікуваного миру", - зазначив у своєму виступі командир 48 Кам'янець-Подільської інженерної бригади полковник Віктор Коршок.
Капелан бригади протоієрей Олександр Цісар вручив медалі УПЦ КП "За жертовність і любов до України" військовослужбовцю Олегу Шаману, а також сім'ї полковника Олександра Парового, який передчасно пішов з життя у липні цього року.
Таку ж нагороду отримав і сам отець Олександр.
Довідково:
48 бригада - єдина інженерна бригада в Збройних Силах України. Створена 30 листопада 2015 року у Кам'янці-Подільському.
У цьому році бригадою сформовано 201 навчальний центр.
Нагадаємо, під час святкування першої річниці 48 бригади чотирьом військовим-помічникам командира військової частини А2738 Івану Малищуку, Олександру Тирші, командиру військової частини А3479 Валерію Чеботарю та його заступнику Олександру Чалому вручили відзнаки міського голови "За заслуги перед міською громадою".
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків