Український БТР "Отаман" готовий до бою

НВО "Практика" дало життя ще одній унікальній машині
Depo.
11 жовтня 2016 08:16
ФОТО: depo.ua
Український БТР "Отаман" готовий до бою
Український БТР "Отаман" готовий до бою

Бронетранспортер "Отаман" є однією з нових розробок українського виробника, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Зброя України".

"Отаман 6х6" - бойова платформа з повною масою до 16 000 кг. Одна з версій виконання – бронетранспортер.

Український БТР "Отаман" готовий до бою - фото 1

Її зроблено за класичною для більшості західних проектів схемою: водій сидить ліворуч (по руху машини), праворуч - двигун. Далі - бойове або десантне відділення (посадкових місць – до 10). У кормі - апарель.

Машина має незалежну підвіску. Конструкція ходової частини "Отаману" дозволяє забезпечити значний запас як для додаткового бронювання (якщо в цьому є потреба), так і для розміщення різного бойового навантаження.

Головною родзинкою машини є оптимальне поєднання захищеності, вогневої потужності та мобільності.

Український БТР "Отаман" готовий до бою - фото 2

Машина розроблялась на підставі спільного рішення між НВО "Практика" та керівництвом ЗСУ з метою створення платформи/бронетранспортеру 6х6 головно в інтересах морської піхоти або підрозділів, яким потрібна бойова техніка, спроможна впевнено долати водні перешкоди. 

Фактично це перша платформа 6х6, яка розроблена та представлена в Україні вітчизняною компанію як завершений зразок для створення на його базі цілої лінійки бойових машин та машин забезпечення. 

Український БТР "Отаман" готовий до бою - фото 3