Українські десантники на "відмінно" справилися зі стрільбами

Військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ беруть активну участь в навчанні "Анаконда-2016" на полігоні Нова Деба у Польщі
Depo.
9 червня 2016 10:23
ФОТО: depo.ua
Українські десантники на "відмінно" справилися зі стрільбами
Українські десантники на "відмінно" справилися зі стрільбами

Українські десантники стали активними учасниками навчаннь "Анаконда-2016" у складі Литовсько-польсько-української бригади, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на vdvua.net.

"Ці навчання є одним із найважливіших елементів налагодження взаєморозуміння між військовими різних країн, – наголошує капітан Юрій Руденко. – Ми разом виконуємо завдання з військовослужбовцями інших держав, при цьому здобуваємо важливий досвід в обстановці максимально наближеній до бойової. Знання зайвими не бувають і нам є чому повчитися, думаю, що і нашим іноземним партнерам теж корисно попрацювати з нами, оскільки нам теж є і що показати, і чому навчити."

Українські десантники на відмінно справилися зі стрільбами - фото 1

На полігоні містечка Нова Деба у Польщі військові відпрацбовують злагодження дій національного та коаліційного командування і підрозділів у рамках спільних операцій оборони в умовах гібридної війни, перевірки здатності країн НАТО захищати територію східного флангу Альянсу та країн партнерів.

Українські десантники на відмінно справилися зі стрільбами - фото 2

Ще одним аспектом є перевірка працездатності системи та процедур для виконання завдань у рамках країни, що приймає.

Для особового складу 80 ОДШБ, який цього разу представлений взводом, який використовує броньовані машини "Хаммер" із встановленими на них кулеметами ДШК та особистою штатною зброєю – ці навчання стали першими такого масштабу.

Українські десантники на відмінно справилися зі стрільбами - фото 3

Загалом до навчань залучено майже 31 тисячу військовослужбовців з 23 країн та більше 3000 одиниць техніки. Взвод львівських десантників вже взяв практичну участь у денних та нічних стрільбах.

Завдання, кажуть, виконано на відмінно.

Нагадаємо, навчання "Анаконда – 2016" триватимуть до 17 червня.