Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі

Про це свідчить творчий конкурс, що для всіх діток країни відбувся на Хмельниччині
Depo.
9 липня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua
Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі
Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі

Цьогоріч в конкурсі дитячої творчості "Моє майбутнє – з рідною землею" взяла рекордна кількість учасників з різних областей України, повідомляє Depo.Хмельницький.Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 1

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 2

Із більш як двох тисяч учасників обрали 90 кращих і підготувати їм подарунки. Малюнки, аплікації, вишивку, роботи з дерева, бісеру, пластиліну, шкіри, глини, гіпсу… Найбільше дивували вірші і наукові роботи.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 3

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 4

Переможці конкурсу розподілилися у двох вікових номінаціях – до 10 і до 14 років. Менші розважалися іграми та тішилися подарунками, а ось старшим подарували тижневе таборування на схилах Дністра.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 5

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 6

У наметовому таборі на Чернівеччині в "Усладі" зібралися дітлахи з двох областей, а позитивні емоції командного відпочинку дарують їм одразу кілька громадських організацій, що вже 9 років поспіль організовують корнкурс.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 7

Начальник табору Наталья Школьнік розповідає: "Ми бачимо, що діти стали більш свідомими, пробудився патріотизм, є співчуття до воїнів АТО, переселенців, Все це вони відображають у своїх роботах. А ще – нескінченна і щира любов до традицій."

Дітки насправді мріють жити в своїх рідних селах і містечках та пригодитися тут в дорослому житті. В сім'ї Іванка, приміром, батьки не мають аграрних професій, а ось він хоче бути трактористом і не лише тому, що зарплати високі.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 8

"Цікаво випробовувати техніку різну, - щиро зізнається переможець конкурсу Ваня Мординський. – Трактори такі великі, гарні, сильні."

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 9

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 10

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 11

Творити, об’єднуватись, відпочивати і оздоровлюватися. Саме за цим старша вікова група переможців відправилася на справжнє тижневе таборування. Намети, спальні мішки, купання в Дністрі, майстер-класи і екскурсії: усім цим насолоджуються діти і радіють кожній новинці, бодай то життя в наметі, чи садіння ячменю в горщечки.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 12

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 13

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 14

Психолог і вихователь табору Валентина Бас розповідає: "Так трапилося, що тут діти з різних районів Хмельницької та Чернівецької областей, як з села так і з міста. Особливість цих дітей і разом з тим – спільне в тому, що вони люблять свою рідну землю."

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 15

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 16

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 17

На згадку про табір малеча посадила в горщички ячмінь, а за його розвитком і дозріванням стежитиме вже по своїх домівках, згадуючи веселе літо.

Тридцятеро діток в таборі знайшли щось нове кожен для себе, хтось - відкрив красу Дністра, хтось знайшов нових друзів чи новий спосіб допомогти батькам в роботі на землі, поспілкувалися з волонтером Корпусу Миру Мареком Томашевським, дізналися що таке Аграрний кооператив, побачили як працює Новодністровська ГЕС.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 18

Діти по-своєму сприймають село, однак добре розуміють, що жити в ньому і працювати можна в багатьох сферах.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 19

Веселим логотипом конкурсу, до слова – є усміхнене сонечко, що зійшло з роботи однієї з учасниць попередніх учасниць. А решта учасників конкурсу, як обіцяють організатори – теж отримають подарунки уже найближчим часом.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 20

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький