Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі

Про це свідчить творчий конкурс, що для всіх діток країни відбувся на Хмельниччині
Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі
Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі

Цьогоріч в конкурсі дитячої творчості "Моє майбутнє – з рідною землею" взяла рекордна кількість учасників з різних областей України, повідомляє Depo.Хмельницький.Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 1

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 2

Із більш як двох тисяч учасників обрали 90 кращих і підготувати їм подарунки. Малюнки, аплікації, вишивку, роботи з дерева, бісеру, пластиліну, шкіри, глини, гіпсу… Найбільше дивували вірші і наукові роботи.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 3

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 4

Переможці конкурсу розподілилися у двох вікових номінаціях – до 10 і до 14 років. Менші розважалися іграми та тішилися подарунками, а ось старшим подарували тижневе таборування на схилах Дністра.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 5

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 6

У наметовому таборі на Чернівеччині в "Усладі" зібралися дітлахи з двох областей, а позитивні емоції командного відпочинку дарують їм одразу кілька громадських організацій, що вже 9 років поспіль організовують корнкурс.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 7

Начальник табору Наталья Школьнік розповідає: "Ми бачимо, що діти стали більш свідомими, пробудився патріотизм, є співчуття до воїнів АТО, переселенців, Все це вони відображають у своїх роботах. А ще – нескінченна і щира любов до традицій."

Дітки насправді мріють жити в своїх рідних селах і містечках та пригодитися тут в дорослому житті. В сім'ї Іванка, приміром, батьки не мають аграрних професій, а ось він хоче бути трактористом і не лише тому, що зарплати високі.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 8

"Цікаво випробовувати техніку різну, - щиро зізнається переможець конкурсу Ваня Мординський. – Трактори такі великі, гарні, сильні."

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 9

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 10

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 11

Творити, об’єднуватись, відпочивати і оздоровлюватися. Саме за цим старша вікова група переможців відправилася на справжнє тижневе таборування. Намети, спальні мішки, купання в Дністрі, майстер-класи і екскурсії: усім цим насолоджуються діти і радіють кожній новинці, бодай то життя в наметі, чи садіння ячменю в горщечки.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 12

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 13

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 14

Психолог і вихователь табору Валентина Бас розповідає: "Так трапилося, що тут діти з різних районів Хмельницької та Чернівецької областей, як з села так і з міста. Особливість цих дітей і разом з тим – спільне в тому, що вони люблять свою рідну землю."

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 15

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 16

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 17

На згадку про табір малеча посадила в горщички ячмінь, а за його розвитком і дозріванням стежитиме вже по своїх домівках, згадуючи веселе літо.

Тридцятеро діток в таборі знайшли щось нове кожен для себе, хтось - відкрив красу Дністра, хтось знайшов нових друзів чи новий спосіб допомогти батькам в роботі на землі, поспілкувалися з волонтером Корпусу Миру Мареком Томашевським, дізналися що таке Аграрний кооператив, побачили як працює Новодністровська ГЕС.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 18

Діти по-своєму сприймають село, однак добре розуміють, що жити в ньому і працювати можна в багатьох сферах.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 19

Веселим логотипом конкурсу, до слова – є усміхнене сонечко, що зійшло з роботи однієї з учасниць попередніх учасниць. А решта учасників конкурсу, як обіцяють організатори – теж отримають подарунки уже найближчим часом.

Українська малеча все більше прагне жити на рідній землі - фото 20

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький