У Хмельницькому відмовились від ямкового ремонту доріг

Мер Хмельницького Олександр Симчишин вважає одними із головних змін у житті міста за останній рік якісні дороги та нові підходи в галузі освіти
Depo.
27 вересня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому відмовились від ямкового ремонту доріг
У Хмельницькому відмовились від ямкового ремонту доріг

 Про такі наміри мер міста розповів в інтерв'ю газеті "Проскурів", повідомляє Depo.Хмельницький.

"Ми принципово почали відмовлятися від так званого ямкового ремонту, що є малоефективним та затратним. Розпочали кардинальне оновлення прибудинкових територій, створення так званих євродворів із доріжками з тротуарної плитки, благоустроєм. У першому півріччі вже відремонтовано до 100 таких прибудинкових територій, частина буде зроблена до кінця осені", - говорить мер.

Про освіту додає: "Відрізняється цього року від попередніх років і галузь освіти. Зокрема, ми кардинально змінили підходи до організації капітальних та поточних ремонтів у всіх освітніх та дошкільних закладах, закупили значну кількість навчального та спортивного обладнання в школи. Кожен загальноосвітній заклад одержав мультимедійні комплекси та додаткові кошти на вирішення своїх проблем, чого у таких масштабах досі ще не робилося. Тільки на ремонт дахів ми додатково виділи понад мільйон гривень. До речі, у рекордно короткий термін було збудовано дитсадок у мікрорайоні Ружична, на черзі — нові освітні заклади на Озерній та в Гречанах, місто поповнилося багатьма сучасними дитячими та спортивними майданчиками".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та