Учні Хмельниччини цьогоріч мають шанс вчитися за підручниками
Забезпеченість шкіл насьогодні десь на рівні 60%
- Хмельницький
-
6 вересня 2016 16:00
Чиновники від освіти в області наразі активно забезпечують навчальні заклади підручниками, повідомляє Depo.Хмельницький.
У цьому навчальному році держава взяла на себе відповідальність лише за 8 клас. Тобто, ці підручники друкували за державний кошт. Насьогодні в область їх надійшло 58% від потреби. Обіцяють, що за тиждень-другий, будуть всі.
Як і торік підручники для учнів 4-7 класів фінансуються 50/50 – половину грошей дає держава, другу половину – місцеві бюджети. Рівень забезпеченності ними шкіл області десь в межах 60-75%. Все залежить цього разу, на відміну від торішньої ситуації, від видавництв. Ті ж обіцяють додрукувати все необхідне в жовтні-листопаді.
"Найкраща ситуація, тобто є абсолютно всі підручники в школах Гуменецької тергромади, Дунаєвецькій селищній та в Білогірському районі, - каже головний освітянин області Олег Фасоля. – Ми в Департаменті вже кілька днів поспіль займаємося чи не одним цим питанням. Намагаємося зробити все, щоб прискорити процес доставки підручників учням."
А ще керівник освітянського департаменту переконаний, що цьогоріч ситуація буде набагато краща, аніж торік. Одна з причин - друк підручників вже проавансований.
Нагадаємо, в минулому навчальному році на початок року не було підручників для 4-7 класів, обіцяли видати з другого семестру, та так і всіх не видали.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
- 12:5829 жовтня Хмельницький буде відключено від водопостачання
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 08:49В Хмельницькому викрили мережу нелегальних АЗС
- 17:44У "Бакота Хаб" відбулася мистецька резиденція про пам’ять і історію затопленої Бакоти ФОТО
- 13:27Комунальники одного з міст Хмельниччини привласнили мільйон під час проєктування парку відпочинку ФОТО
- 15:27День холостяка – час оновити смартфон Актуально
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 09:50До 15 років тюрми загрожує жителю Хмельниччини, що кілька разів вдарив викруткою в груди свого знайомого
- 21:32Адвокат з Хмельницького налагодив схему незаконного переправлення чоловіків через держкордон
- 20:50Паспорт громадянина України у формі ID-картки: детально про головне
- 16:16На Хмельниччині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів
- 12:25В одній з шкіл на Хмельниччині дітям в їдальні подали їжу з уламками скла
- 22:42Хмельниччина стала пілотною областю у Всеукраїнському проєкті з підвищення рівня безпеки територіальних громад
- 22:02У Хмельницькому лікаря звинувачують у смерті пацієнтки
Сектор

