Учні Хмельниччини цьогоріч мають шанс вчитися за підручниками

Забезпеченість шкіл насьогодні десь на рівні 60%
Depo.
6 вересня 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Учні Хмельниччини цьогоріч мають шанс вчитися за підручниками
Учні Хмельниччини цьогоріч мають шанс вчитися за підручниками

Чиновники від освіти в області наразі активно забезпечують навчальні заклади підручниками, повідомляє Depo.Хмельницький.

У цьому навчальному році держава взяла на себе відповідальність лише за 8 клас. Тобто, ці підручники друкували за державний кошт. Насьогодні в область їх надійшло 58% від потреби. Обіцяють, що за тиждень-другий, будуть всі.

Як і торік підручники для учнів 4-7 класів фінансуються 50/50 – половину грошей дає держава, другу половину – місцеві бюджети. Рівень забезпеченності ними шкіл області десь в межах 60-75%. Все залежить цього разу, на відміну від торішньої ситуації, від видавництв. Ті ж обіцяють додрукувати все необхідне в жовтні-листопаді.

"Найкраща ситуація, тобто є абсолютно всі підручники в школах Гуменецької тергромади, Дунаєвецькій селищній та в Білогірському районі, - каже головний освітянин області Олег Фасоля. – Ми в Департаменті вже кілька днів поспіль займаємося чи не одним цим питанням. Намагаємося зробити все, щоб прискорити процес доставки підручників учням."

А ще керівник освітянського департаменту переконаний, що цьогоріч ситуація буде набагато краща, аніж торік. Одна з причин - друк підручників вже проавансований.

Нагадаємо, в минулому навчальному році на початок року не було підручників для 4-7 класів, обіцяли видати з другого семестру, та так і всіх не видали.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та