UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Волочиську, Полонному, Красилові та Вовковинцях з’являться мультифункціональні спортмайданчики

На Хмельниччині невдовзі з’являться чотири нових мультифункціональних майданчики для занять ігровими видами спорту

У Волочиську, Полонному, Красилові та Во…

Про це інформує прес-служба ОДА, передає Depo.Хмельницький.

Напередодні в ОДА відбулося засідання обласної комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Як повідомили в обладміністрації, загалом для Хмельниччини виділено майже шість млн грн для реалізації таких проектів спортивної інфраструктури. Проект має передбачати можливість будівництва чи модернізації майданчиків, що дозволять займатися щонайменше чотирма видами спорту. Кошти виділяються на умовах 50% співфінансування з місцевого бюджету.

На розгляд комісії було подано проектно-кошторисну документацію на п'ять майданчиків: від Вовковинецької, Волочиської, Красиліської, Полонської ОТГ та Хмельницької міської ради. Після розгляду та обговорення поданих документів комісія шляхом голосування затвердила розподіл коштів у сумі 4,1 млн грн для будівництва мультифункціональних майданчиків у Вовковинцях (795 тис. – волейбол, мініфутбол, гандбол, бадмінтон), Волочиську (795 тис. – волейбол, мініфутбол, гандбол, бадмінтон), Красилові (1,475 млн грн. – мініфутбол, стріт-бол, бадмінтон, баскетбол, гандбол, волейбол, настільний теніс) та Полонному (1,667 млн грн. – волейбол, мініфутбол, гандбол, баскетбол).

У зв’язку з виникненням окремих питань до проектно-кошторисної документації, поданої Хмельницькою міською радою, вирішено перенести остаточний розгляд питання про виділення коштів на наступне засідання, до якого мають бути внесені відповідні корективи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook