UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прокурори через суд намагаються повернути кошти, сплачені за непобудований спортмайданчик у Полонному

Прокуратура Хмельниччини вимагає повернення до бюджету третини мільйона гривень, призначених на будівництво спортмайданчика

Прокурори через суд намагаються повернут…

Про це інформує прес-служба облпрокуратури, передає Depo.Хмельницький.

Прокуратурою області встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договори підряду, відповідно до яких суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву двох спортивних майданчиків для міні-футболу із штучним покриттям у Полонному. Згідно з умовами одного із укладених правочинів підприємець за 1,4 млн грн до грудня 2018 року мав виконати усі необхідні роботи.

Однак, незважаючи на повну попередню оплату за вказаним договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано. Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву майданчика складає 255 тис. грн. На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 60 тис. грн, а інші вимоги залишено без реагування. Тому, як повідомив начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Петро Нікітюк, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook