UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У військових авіаторів Хмельниччини монтують автоматизований командно-диспетчерський пункт

На військовому аеродромі бригади тактичної авіації ім. Петра Франка розпочали роботи з монтажу командно-диспетчерського пункту нового покоління

У військових авіаторів Хмельниччини монт…

Про це інформує АрміяInform, передає Depo.Хмельницький.

Бригада фахівців Науково-виробничого підприємства "Аеротехніка-МЛТ" протягом двох тижнів планує виконати всі монтажні та налагоджувальні роботи і ввести в робочий стан сучасний комплекс.

Новий автоматизований командно-диспетчерський пункт дозволить у автоматичному режимі відображати повітряну обстановку в районі летовища. Це значно підвищить рівень безпеки польотів, зручність та якість роботи персоналу.

Інформація з різних радіолокаційних засобів, які діють у зоні аеродрому, автоматично надходитиме на один монітор, що дасть змогу об’єктивно відображати структуру повітряного простору в районі аеродрому. Завдяки цьому керівництво польотів одночасно отримуватиме точну інформацію і щодо розташування повітряних суден у районі аеродрому, і  щодо стану погоди.

АКДП об’єктивно оцінює кожний літальний апарат на маршруті, зльоті й посадці навіть у разі збоїв окремих РЛС або якщо противник чинить перешкоди. Також є можливість у реальному часі контролювати дії фахівців групи керівництва польотів і членів екіпажу повітряних суден. Ці дані включать у єдину систему збирання та обробки радіолокаційної інформації ЗС України.

На зміну морально застарілій техніці радіотехнічного зв’язку ще радянського виробництва прийде сучасна вітчизняна автоматизована техніка, яку розробили конструктори Науково-виробничого підприємства "Аеротехніка-МЛТ".

Варто зазначити, що на декількох військових аеродромах автоматизований командно-диспетчерський пункт уже успішно використовують для забезпечення польотів.

Після введення в експлуатацію комплексу представники підприємства виробника проведуть навчання фахівців бригади щодо особливостей експлуатації та роботи  на АКДП.

Нагадаємо, сучасне та ще й вітчизняного виробництва світлосигнальне обладнання "Фотон" працює на старокостянтинівському військовому аеродромі з 2016 року. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"