У світі створили шолом, що допомогає бачити крізь броню

Ізраїльська компанія показала танковий шолом, що дає командирам і водіям бронетанкових засобів можливість бачити, що відбувається за броньованими стінами
Depo.
21 червня 2016 13:35
ФОТО: depo.ua
У світі створили шолом, що допомогає бачити крізь броню
У світі створили шолом, що допомогає бачити крізь броню

Ізраїльська компанія створила шолом, який дозволяє бачити крізь броню, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на expres.ua.

Танковий шолом IronVision, дає командирам і водіям бронетанкових засобів можливість отримувати повну картину того, що відбувається за броньованими стінами.

 Робота приладу заснована на системі й сенсорах, що використовуються в авіаційних шоломах і на новій розробленій ізраїльськими інженерами технології STA (See Through Armor).

IronVision дає екіпажу бойової машини 360-градусний панорамний огляд в реальному часі.

 Кругове кольорове зображення з високою роздільною здатністю без мінімальної затримки надходить на дисплей, розташований перед очима, завдяки чому, військові, сидячи в танку, можуть бачити околиці в вдень і вночі та швидко приймати рішення.

Система здатна відстежувати різні задані цілі - від людини, яка стоїть в декількох метрах до транспортних засобів на відстані до 300 м.

Зображення можна перенести на екран тактичного комп'ютера, й командир екіпажу отримає можливість приймати тактичні та оперативні рішення. За допомогою шолома можна також поглядом наводити зброю бронетанкової машини.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький