У Шепетівці зібрався майдан

Біля Шепетівської міської ради кілька десятків освітян та батьків учнів загальноосвітньої школи №1 вимагають повернути на посаду директора
Depo.
26 липня 2016 18:45
ФОТО: depo.ua
У Шепетівці зібрався майдан
У Шепетівці зібрався майдан

Вимагають справедливості, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ПЦ.

Біля Шепетівської міської ради кілька десятків освітян та батьків учнів тутешньої загальноосвітньої школи №1 вимагають повернути на посаду Галину Піонтковську. Це завуч вказаної школи - вона попередній рік виконувала обов'язки керівника навчального закладу, а тиждень тому на цю посаду призначили іншу людину.

Нового очільника школи призначили  без попередження та будь-якого узгодження з педагогічним колективом. Батьки та вчителі вважають таку кадрову рокіровку недоцільною і наполягають повернути Галину Піонтковську.

Претензії пікетувальників вислуховував керуючий справами Шепетівського міськвиконкому Василь Рачук, адже міський голова перебуває у відпустці, а його перший заступник вирушив у відрядження до обласного центру. Вимоги батьків і вчителів школи посадовець вважає неправомірними.

Тим часом новий директор Марія Маслій приступила до виконання своїх обов'язків.

Її конфліктна ситуація не збентежила. Новопризначений директор Шепетівської загальноосвітньої школи впевнена: пристрасті навколо кадрових ротацій до початку навчального року вщухнуть.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький