У Сахнівцях на Ізяславщині відкрили реконструйований дитсадок

на облаштування приміщення витратили 1 млн. 200 тис. грн
Depo.
19 жовтня 2016 18:37
ФОТО: depo.ua
У Сахнівцях на Ізяславщині відкрили реконструйований дитсадок
У Сахнівцях на Ізяславщині відкрили реконструйований дитсадок

У селі Сахнівці Ізяславського району відкрили дитячий садочок, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі Ізяславської РДА, Дитячий дошкільний заклад "Дзвіночок" десятиліттями працював у не пристосованому приміщенні.

У 2015 році був розроблений проект "Реконструкція Сахновецького дошкільного дитячого закладу". В рамках соціального партнерства до реалізації зазначеного проекту активно долучилась місцева громадська організація "Сахновецький добробут". Громадська організація залучила на реалізацію проекту із капітального ремонту дитячого садка 1 млн. 200 тис. коштів місцевого СГ ТОВ "Агрос-Віста", 100 тис. грн. комунального підприємства "Сахнівське", кошти місцевих приватних підприємців.

Під час ремонтних робіт перекрили приміщення дитячого садочка, частково змінили його планування, в ході якого переобладнали частину приміщення під кімнату для підготовчої групи, обладнали спальні, облаштували ще один внутрішній туалет для дітей, оновили приміщення харчоблоку із заміною кухонного обладнання, створили кабінети для медсестри закладу та завідуючої дитячим садочком, встановили нову огорожу навколо закладу.

Садочок зможе прийняти чотири десятка діток з сіл Сахнівці, Влашаніка та Кропивна.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт