ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Нетішині відкрили мотузковий парк для дітей та дорослих

Правда серед літа, та все ж розпочав роботу вже другий парк із популярною нині мутузковою смугою перешкод
Depo.
22 липня 2015 09:41
ФОТО: depo.ua
У Нетішині відкрили мотузковий парк  для дітей та дорослих
У Нетішині відкрили мотузковий парк для дітей та дорослих

Активний відпочинок та занаття спортом містян тепер матиме ширший вибір, повідомли Хмельницький.depo.ua в прес-службі Нетішинської міськради.

"Впевнений рух по міцно натягнутому під віковими соснами та небесно-сонячним небом тросу - що може сприяти краще розвиткові здорового тіла та духу, - каже керівник спортивного клубу "Пульсар" Михайло Ковальчук. - Смуги перешкод використовуватимуться не тільки для перевірки та корекції фізичних можливостей будь-кого з нас, а й для проведення спортивних змагань".

Мотузкових ліній тут аж три: перша - для дітей від 3 років, друга і третя - для дорослих, з тією різницею, що остання має назву "профі", тобто вона підвищеної складності.

Ще один екстрім є у парку, в основі якого вільне стрибання із кульбітами. Це банджі-джампінг. Аби все було безпечно, є тут і  інструктори. Вони пройшли спеціальну підготовку і тому своїми професійними діями завжди готові прийти учасникам на підмогу та додати впевненості.

"Відтоді, як ідея тільки виникла, до моменту її втілення може пройти не так вже й багато часу, - каже Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк. - Лише на початку року ми шукали інвестора і вже влітку тут можна відпочивати чи тренуватися".

Оскільки Нетішин місто молоде, середній вік містян не сягає і 30 років, тут намагаються підтримувати здоровий спосіб життя серед дітей та дорослих.

Новини про життя краян, їх відпочинок та здоровий спосіб життя шукайте на порталі khm.depo.ua.