У Нетішині обмежили проведення масових заходів

Причиною заборони культурно-масових заходів та групових занять в позашкільних закладах освіти та закладах культури стало різке збільшення хворих на грип та ГРВІ

Відповідно до розпорядження міського голови Олександра Супрунюка і у зв'язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ, з 9 по 11 січня включно в місті обмежено проведення культурно-масових заходів та групових занять в позашкільних закладах освіти та закладах культури, повідомляє Depo.Хмельницький.

Рекомендовано КП НМР "ЖКО" забезпечити проведення дезінфекційних заходів в гуртожитках міста; закладам громадського харчування та торгівлі - суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму. Також рекомендується ВП ХАЕС проводити профілактичні заходи серед персоналу в місцях великого скупчення людей та припинити експлуатацію СК "Енергетик", басейну та НКДЮСШ. Керівникам та власникам аптечної мережі міста потрібно підтримувати необхідний запас антивірусних препаратів, протигрипозної вакцини та дезінфекційних засобів.

Підтримуватимуть готовність госпітальної бази до роботи в умовах епідускладнень КП НМР "ПМСД" і КНП НМР "СМСЧ м. Нетішин".

Чергове засідання спеціальної робочої групи, яку очолює заступник міського голови Ольга Бобіна, призначено на п'ятницю, 11 січня 2019 року. На ньому буде проаналізовано стан захворюваності в місті на грип та ГРВІ та прийнято подальші рішення.

За інформацією медиків, першого тижня 2019 року зареєстровано 598 випадків захворювання (323 випадки захворювання на ГРВІ у дітей до 17 років та 268 - у дорослих та 7 випадків грипу). Найбільш інтенсивно епідемічний процес протікає у дітей віком 5-14 років та серед дорослого населення віком 30-64 роки. Госпіталізовано 196 осіб (12 дітей та 4 дорослих). Епідемічний поріг за перший тиждень 2019 року перевищено на 42,14%. Загалом, до стаціонару медсанчастини станом на 9 січня 2019 року госпіталізовано 28 чоловік, у 8 з них клінічно виставлено захворювання на грип типу "А". На стаціонарному лікуванні перебуває 11 хворих .

Нагадаємо, епідемічні пороги перевищені у шести регіонах області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #грип