На Хмельниччині грип потрохи відступає, але не кругом

Епідемічні пороги перевищені у шести регіонах області

На 1-му тижні року показник захворюваності на грип та ГРІ в області становить 517,3 на 100 тис. населення, що нижче порогового рівня на 3,3% і відповідає низькій інтенсивності епідемічної активності грипу та ГРВІ, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ".

Епідемічні пороги перевищені у 6-ти регіонах області: у Дунаєвецькому - на 59,2%; у Нетішині - на 42,14%; у Хмельницькому - на 26,2%; у Полонському районі - на 15,7%; у Хмельницькому районі - на 9,1%; у м.Кам'янець-Подільському - на 8,1%.

"Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності по області серед дітей та дорослих зменшився на 26,3% і 14,2% відповідно. Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 62,2%. Госпіталізовано 4,3% від загальної кількості захворілих," - каже лікар-епідеміолог Лариса Калінер.

Вірусологічно підтверджені випадки грипу зареєстровані у м.Хмельницькому та Хмельницькому, Старосинявському, Старокостянтинівському, Шепетівському, Дунаєвецькому та Ізяславському районах.

З початку епідсезону в області вакциновано проти грипу 2145 осіб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #грип