У Хмельницькому зводять житло для 1300 військовослужбовців

Збудують 11 казарм поліпшеного типу, які відповідають стандартам НАТО

У Хмельницькому зводять житло для 1300 в…

У Хмельницькому триває будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців ЗС України, повідомив Depo.Хмельницький офіцер відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони Василь Лабай.

Споруджують житло в рамках реалізації проекту будівництва казарм поліпшеного типу для військовослужбовців служби за контрактом. У обласному центрі для захисників Вітчизни зводять одинадцять будівель, куди планується заселити понад 1300 військовослужбовців.

Проект з житловим фондом у Хмельницькому відповідає стандартам НАТО. Під час будівельних робіт застосовуються сучасні європейські технології: вентиляційні та опалювальні системи. 

На даний час будівлі уже повністю зведено та прокладено мережі електро-, тепло- і водопостачання. Зараз розпочинаються покрівельні роботи. У підрядних компаній є усі необхідні будівельні матеріали.

Кошти на зведення житлових комплексів виділено з державного бюджету України. За ці гроші планується виконати усі необхідні роботи для комфортного проживання військовослужбовців: від улаштування фундаменту до встановлення сантехнічних приладів та благоустрою території.

Орієнтовно у четвертому кварталі цього року у ці приміщення заселяться військовослужбовці Хмельницького гарнізону.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook