UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому лабораторно дослідили якість води у місцях для пірнання на Водохреща

Про результати лабораторних досліджень річкової води у річці Південний Буг повідомили в обласному лабораторному центрі МОЗ

У Хмельницькому лабораторно дослідили як…

Про це Depo.Хмельницький інформує з посиланням на ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України".

Спеціалісти центру оприлюднили інформацію щодо результатів лабораторних досліджень води р. Південний Буг. Мета достіджень – моніторинг безпечності та якості річкової води щодо можливості використання її для рекреаційних потреб, в тому числі для купання.

За результатами лабораторних досліджень,  вода у створі (водосховище, ополонки) повідомляється наступне: відповідно до результатів санітарно-мікробіологічного дослідження №5 та №6 від 16.01.2020р. встановлено, що індекс лакозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) та індекс колі-фагів, а також відсутність патогенних мікроорганізмів (в тому числі сальмонели і шигели) відповідають вимогам.

Згідно протоколів вірусологічних досліджень води поверхневих водойм №1 та №2 від 16.01.2020р. ентеровірусів, аденовірусів, ротавірусів та антиген вірусного гепатиту А не виявлено.

Зазначені результати визначають придатність водного об’єкту р. Південний Буг (ополонки на правому та лівому берегах Хмельницького водосховища) для всіх видів водокористування населення без будь-яких обмежень, в тому числі – купання.

Нагадаємо, для багатьох купання в ополонці взимку без попередньої підготовки може бути небезпечним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"