У Хмельницькому COVID-19 "пригальмував", як і імунізація
Першою дозою щеплень в обласному центрі охопили близько 13% дорослого населення
- Хмельницький
-
29 липня 2021 17:50

Про це йшлося на брифінгу заступника міського голови Романа Примуша, передає Depo.Хмельницький.
Ситуація із захворюванням на COVID-19, за словами Романа Примуша, зараз стабільна, в стаціонарних закладах всього 6 хворих. Це один з найнижчих показників за весь період пандемії.
"Але ми бачимо і можливі загрози на майбутнє, - каже посадовець, - зокрема і модифікацію вірусу "Дельта". Тому велику увагу приділяємо вакцинації. Першою дозою охопили близько 13% дорослого населення. Для колективного імунітету ВООЗ рекомендує 70%. Ставимо завдання до жовтня вакцинувати не менше 70 тисяч мешканців громади."
У міській громаді проживає близько 230 тисяч дорослого населення, що потребує вакцинації. Щепилися - 30 тисяч першою дозою, 17 тисяч – другою. Наразі вакцинація триває у Центрі вакцинації за адресою вул. володимирська, 92, щоденно з 9:00 до 16:00 год. Тут щеплюють вакциною Moderna у будні дні і другою дозою вакцини CoronaVac у вихідні. Також працюють 4 пункти щеплень, де вакцинують AstraZeneca і CoronaVac (перша чи друга доза). Вакциною Pfizer наразі винятково ревакцинують організовані колективи.
Із загальної кількості близько 11 тисяч осіб щеплювалися у Центрі вакцинації.
Нагадаємо, за попередню добу на Хмельниччині виявили понад два десятки випадків COVID-19, померло дві жінки.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС
- 10:49На Хмельниччині скоротять тривалість комендантської години у Великодню ніч
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 20:39Розповсюджували метадон у двох областях: Судитимуть організаторів наркокартелю з щомісячним прибутком у 5 млн грн ФОТО
- 12:18Про підозру повідомлено трьом особам, що вимагали у жителя Хмельниччини 200 тисяч доларів ФОТО
- 13:41Заставу для ексочільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи зменшено на 100 млн грн
- 10:48У Хмельницькому суд відправив за ґрати на 4 роки чоловіка за ухилення від мобілізації
- 14:29На війні загинув відомий мураліст з Хмельниччини ФОТО
- 15:26На Хмельниччині пенсіонер потрапив під суд за те, що тримав у жахливих умовах три десятки коней
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни