У Хмельницькому 8-му окремому полку спецпризначення ССО ЗСУ відкрили сучасний футбольний стадіон

Збудували стадіон державним коштом. Матеріали, які використовувалися під час його будівництва усі вітчизняного виробництва крім лише самого штучного покриття, яке замовляли в Туреччині

Фото Андрія Агєєва

Хмельницькі спецпризначенці відкрили новий футбольний стадіон міні-турніром чотирьох команд, повідомляє Depo.Хмельницький за іфнормацією офіцера відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Андрія Агєєва.

"Ми вирішили відійти від формату розрізання стрічок, гучних промов і оркестрів, - підкреслив командир полку полковник Олег Нечаєв. – Товариський міні-турнір – ось найкращий спосіб відсвяткувати відкриття цього чудового футбольного майданчика. На нашу пропозицію у такий спосіб відзначити цю подію відгукнулися команди 19-ї ракетної бригади, Хмельницької міської ради на чолі з міським головою Олександром Симчишиним та головного управління ДФС у Хмельницькій області."

Щодо самого стадіону, то командир спецпризначенців зазначив, що його було збудовано за державні кошти. Матеріали, які використовувалися під час його будівництва усі вітчизняного виробництва крім лише самого штучного покриття, яке замовляли в Туреччині.

Поруч з футбольним майданчиком збудували також волейбольно-баскетбольний сектор. Командир каже, на черзі будівництво майданчика для занять кросфітом і 25-метрового басейну для військовослужбовців полку.

У підсумку, чемпіоном турніру стала команда ДФС, яка на шляху до фіналу обіграла господарів поля команду 8 полку і у фіналі здолала опір військовослужбовців 19-ї ракетної бригади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #ЗСУ