UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У хмельницьких школах розпочинається друга хвиля навчального сортування

Вже з лютого у шклах Хмельницького стартує нова хвиля екологічного проєкту, покликаного навчити дітей сортувати сміття та берегти довкілля

У хмельницьких школах розпочинається дру…

З лютого у школах Хмельницького розпочинається друга хвиля навчального сортування, передає Depo.Хмельницький за інформацією офісу проєкту "Розумне довкілля. Хмельницький"

Екоактивісти кажуть, що у рамках проєкту кожна школа отримує кілька комплектів для сортування та інформаційний плакат. Ці контейнери бууть встановлені у холах шкіл. Представники офісу вже зустрілися з вчителями та ековолонтерами.

"Розповіли про наш проєкт, презентували екобус та важливість розумного ставлення до довкілля. Також ми розробили і надали презентації та відеоматеріали для розповсюдження інформації серед усіх школярів", - додають активісти.

Нагадаємо, в обласному центрі активно триває втілення концепції "Розумне довкілля". Наприкінці 2018 в місті затвердили Програму поводження з твердими побутовими відходами на два роки.

А нещодавно в офісі "Розумне довкілля. Хмельницький" вигадали зробити собаку Гуфі обличчям кампанії свідомого поводження з твердими побутовими відходами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"