UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Пес Гуфі "береться" за сортування сміття у Хмельницькому

Гуфі стане обличчям кампанії свідомого поводження із твердими побутовими відходами

Пес Гуфі "береться" за сортування сміття…

Зробити собаку Гуфі обличчям кампанії свідомого поводження з твердими побутовими відходами придумали в офісі "Розумне довкілля. Хмельницький", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"Ідея спільна, народилася у нашому офісі, коли ми напрацьовували варіанти, як привернути увагу людей, до теми поводження із твердими побутовими відходами. Адже сміття люди не люблять, а ось тварин дуже люблять", - каже керівник офісу проєкту "Розумне довкілля. Хмельницький" Микола Ваврищук.

За його словами, зазвичай інформація від чиновників, якою б вона корисною, чи позивною не була, не дуже цікава для людей. А тема сміття зараз пріоритетна у Хмельницькому, тому й шукають максимально цікаві методи донесення інформації. Собака Гуфі буде своєрідним комунікаційним каналом, щоб зацікавити більше людей темою сміття.

Зараз, процес сортування сміття запускають у школах і саме Гуфі буде вчити дітей сортувати його. В офісі "Розумне довкілля. Хмельницький" сподіваються, що собака найкраще буде навчати, пояснювати і повідомляти про усю інформацію на тему сміття і що взагалі робиться із твердими побутовими відходами в місті.

"Ми плануємо залучати Гуфі до публічної роботи, навіть місце в офісі для нього облаштували. Будемо оголошувати конкурси, до прикладу, на найкращі відеороботи про сортування сміття і Гуфі особисто буде їздити на нагородження. Собака буде реально залучатися до роботи, не на постійній основі, бо проситиме зарплатню, але частково будемо його використовувати", – жартує Микола і додає, що планують зробити Гуфі найбільшим і найактивнішим ековолонтером Хмельницького.

Історія собаки якраз відіграє у проекті чималу роль, адже Гуфі жив на сміттєзвалищі і був звичайним безпритульним, бродячим собакою. Але в один щасливий момент, на нього звернули увагу і тепер він живе у люблячій сім’ї, доглянутий і щасливий. Його п'ять років тому прихистила родина Миколи Ваврищука.

Пес Гуфі має сторінку в Інстаграмі, де розповідає про сміття, полігон, сортування та роботу офісу "Розумне Довкілля Хмельницькй".

Нагадаємо, в обласному центрі активно триває втілення концепції "Розумне довкілля". А наприкінці 2018 в місті затвердили Програму поводження з твердими побутовими відходами на два роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"