ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кам'янці невдовзі запрацює реабілітаційний центр для бійців АТО

Питання реабілітації АТОшників обговорили на засіданні громадської організації учасників АТО в Кам'янець-Подільській міськраді
Depo.
5 жовтня 2015 09:29
ФОТО: depo.ua
У Кам
У Кам'янці невдовзі запрацює реабілітаційний центр для бійців АТО

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі міської ради, днями відбулися чергові збори міськрайонної громадської організації учасників АТО.

Розпочали засідання з хвилини мовчання та молитви за загиблими військовослужбовцями.

З основними ідеями, які заплановано реалізувати в майбутньому, військовослужбовців та їхніх рідних ознайомив міський голова Михайло Сімашкевич.

"Думаю, що до кінця року ми зможемо відкрити реабілітаційний центр для якого вже виділено приміщення на вулиці Франка. Я наполягатиму, щоб він був регіональним і ті послуги, які можна отримати на місці, надавалися в Кам'янці", - наголосив мер.

Михайло Сімашкевич також додав, що місто над Смотричем перше в Україні, де почали реалізовувати цю ідею, бо в інших такі центри поки що лише на стадії розробки.

Ще одна важлива новина - на громадську організацію передано автомобіль, який буде використовуватись для потреб учасників АТО.

Уже надано дозволи на розроблення чотирнадцяти проектів землеустрою родинам загиблих учасників АТО та важкопораненим. Всього на вул. Пархоменка зарезервовано для цих категорій 39 земельних ділянок.

Також заплановано, що на найближчій сесії міськради буде передано земельну ділянку розміром один гектар кооперативу, який створили учасники АТО з метою реалізації плану будівництва житла для військовослужбовців.

Бійцям також повідомили, що військовослужбовці, які потребують поліпшення житлових умов (зареєстровані на менше ніж 6,5 м² житлової площі) можуть стати на квартирний облік. Військові, які мають статус "учасника бойових дій" мають змогу оформити документи на отримання путівки в лікувально-оздоровчі заклади.

Більше про допомогу учасникам АТО - на khm.depo.ua.