ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому за фактом смерті зека триває слідство

Прокуратура офіційно заявила про факт можливого спричинення смерті засудженому працівниками пенітенціарної установ
Depo.
23 жовтня 2015 08:22
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому за фактом смерті зека триває слідство
У Хмельницькому за фактом смерті зека триває слідство

Як раніше повідомляв Depo.Хмельницький у Хмельницькому СІЗО розслідують смерть ув'язненого, який у вечері 21 жовтня, під час конвоювання із Хмельницького слідчого ізолятора до виправної колонії, почав чинити опір двом працівникам пенітенціарної служби та наносити їм тілесні ушкодження.

До нього було застосовано спецзасоби і заходи фізичного впливу. Надалі через погіршення самопочуття в’язня було доставлено до медичної частини СІЗО, де він помер.

За результатами попереднього судово-медичного дослідження причиною смерті стала внутрішньо-черепна травма голови.

Слідчим відділом прокуратури Хмельницької області за вказаним фактом можливого заподіяння працівниками пенітенціарної установи смерті засудженому при перевищенні ними меж необхідної оборони розслідується кримінальне провадження за ст. 118 КК України.

Наразі на місці події працює група слідчих прокуратури, з’ясовуються усі обставини для подальшого об’єктивного розслідування.

Крім того, Хмельницьким міськвідділом міліції розпочато кримінальне провадження, щодо опору зазначеним працівникам правоохоронного органу та заподіяння їм тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків.

Про злочини та покарання читайте на khm.depo.ua.