ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому виношують ідею встановлення скульптури Івасюку

Володимир Івасюк востаннє перед смерю виступав в Хмкльницькому
Depo.
8 березня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому виношують ідею встановлення скульптури Івасюку
У Хмельницькому виношують ідею встановлення скульптури Івасюку

Хмельницька обласна філармонія – це останнє місце де Володимир Івасюк з’являвся на публіці перед своєю смертю, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Відтак, власне у Хмельницькому поблизу філармонії плануютьі встановити скульптуру пам'яті Івасюка.

"У 1979 році, коли приміщення філармонії ще було театром, саме звідси останній раз вийшов Володимир Івасюк. Саме тут він востаннє був, як кажуть "на людях". Тоді тут проходив Республіканський конкурс артистів естради, а Івасюк був членом журі. Звідси він вийшов, сів на потяг до Львова, це було в ніч з 23 на 24 квітня, і більше на публіці його не бачили," – розповідає директор облфілармонії Олександр Драган.

Того ж дня, 24 квітня, за телефонним викликом Володимир Івасюк вийшов з дому й більше не повернувся. 18 травня тіло Володимира Івасюка випадково знайдене в Брюховицькому лісі під Львовом.

Точна дата смерті Івасюка невідома. Відповідно до неофіційної версії, смерть Івасюка була вбивством, виконаним КДБ за наказом вищого керівництва СРСР. І

дея встановити скульптуру Володимира Івасюка у Хмельницькому належить Сергію Рабійчуку. Якщо все вдасться, то вже незабаром у філармонії приступлять до реалізації задуманого.

Остаточно місце під скульптуру поки не визначили, однак наймовірніше, це - сквер поблизу філармонії.

Довідково. Володимир Івасюк  - український композитор і поет. Герой України (2009, посмертно).

Один із основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та