ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому відкрилась виставка робіт "мешканців" виправних закладів

На Хмельниччині відкрилась виставка виробів художньо-прикладної творчості засуджених, які відбувають покарання у виправних колоніях області
Depo.
17 серпня 2015 14:28
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому відкрилась виставка робіт "мешканців" виправних закладів
У Хмельницькому відкрилась виставка робіт "мешканців" виправних закладів

Витвори в'язнів, що перебувають у виправних закладах Хмельниччини, мали змогу побачити та оцінити Хмельничани цими вихідними, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Управління Державної пенітенціарної служби в області.

В приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відбулася презентація виставки виробів художньо-прикладної творчості засуджених осіб. Захід прийрочили до річниці Незалежності України.

"Виставка організована та проводиться управлінням Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області задля сприяння самореалізації засуджених в сучасному суспільстві, як одному з важливих чинників процесу ресоціалізації, формування позитивної громадської думки про діяльність установ виконання покарань Хмельницької області, виявлення творчо обдарованих засуджених, розвиток їх творчого потенціалу, привернення уваги та залучення митців, професійних та самодіяльних колективів, а також громадськості в цілому до процесу ресоціалізації засуджених, забезпечення прав засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань, на дозвілля, відпочинок, участь у культурному житті та заняття мистецтвом", - повідомили у прес-службі.

Керівник ДПТСУ в області Андрій Масюта відмітив, що виконавці робіт мають бажання творити, а це головне для того, щоб дійти до мети.

Зі слів організаторів виставки, засуджені із задоволенням приймають участь у подібних заходах, оскільки це не тільки допомагає їм творчо реалізувати себе, але й розвинути свої здібності та здобути нові спеціальності, які допоможуть їм у житті після звільнення з місць позбавлення волі.

Більше про адаптацію засуджених до повсякденного життя читайте на khm.depo.ua