У Хмельницькому відбувся дівочий велопарад. Під дощем, але з квітами та посмішками

Велосипедистки обрали для параду цього року квітковий мотив. Квіти були в оздобленні велосипеду, візерунках на одязі або у кошиках на кермі

У Хмельницькому відбувся дівочий велопар…

Організатори параду чекали більше охочих взяти участь у заїзді, але підкачала погода. Загалом, учасниць зібралося близько півсотні , наймолодшій з них - 10 років , повідомляє Хмельницький depo.ua з посиланням на НГП.

Популяризація велосипедного руху у Хмельницькому, є головною метою цього параду.

"Ми хотіли створити видовищне дійство посеред звичного дня. Якби погода не підвела і не пішов дощ - було б удвічі, а то й утричі більше учасниць. Сподіваюсь, колись влада помітить, що нас, велосипедистів, у місті дуже багато і нам необхідні велодоріжки. Ми маємо ті ж права, що і автомобілісти чи пішоходи, а безпечність пересувань по місту на велосипеді бажає кращого", - говорить ініціатор заїзду Ольга Брила.

Організатори зазначають, що мають намір зробити його традиційним: щороку змінювати лише тематику. Торік, до слова, вони каталися з м'якими іграшками.

Цього разу на велопараді було чимало представниць Червоного хреста. Дівчата приїхали , щоб популяризувати здоровий спосіб життя і в разі непередбачуваних обставин були готові надати першу допомогу велосипедисткам .

Більше новин про життя регіону читайте Хмельницький depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook