ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому виборча кампанія проходить досить відкрито і без провокацій

Експерти визнають, що на сьогодні в обласному центрі не було відвертих скандалів та провокацій
Depo.
17 жовтня 2015 12:10
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому виборча кампанія проходить досить відкрито і без провокацій
У Хмельницькому виборча кампанія проходить досить відкрито і без провокацій

Як повідомляє  Depo.Хмельницькийіз посиланням на сайт “Слово и Дело”, про це в рамках спецпроекту “Обрані” розповів координатор кампанії нагляду громадянської мережі “Опора” в Хмельницькій області Андрій Попик.

"Відвертих зіткнень, напруги, провокацій не було. Варто зазначити, що вже є свого роду передвиборча благодійність. Кандидати встановлюють лавки, дитячі майданчики, проводить сільськогосподарські ярмарки, розважальні заходи. Помітно, що дуже низькою є активність вуличних зустрічей з виборцями. А на зустрічі з деякими кандидатами взагалі приходить дві-три людини", - розповідає Попик.

Через те, що люди не знають або погано знають кандидатів, питання явки на виборчі дільниці залишається в підвішаному стані.

Загалом експерти називають виборчу кампанію доволі відкритою, адже спостерігачі без проблем отримують необхідну інформацію. От лише в одній з виборчих комісій Кам’янця- Подільського, говорить Андрій Попик, не хотіли реєструвати деякі партії. Проблему вирішили у суді. Швидко вдалося владнати і питання доступу для спостерігачів.

 Більше про перебіг виборчої кампанії на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua