ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому з'явилася бібліотека під відкритим небом

Двічі на тиждень усе літо в парку можна читати книги та журнали, до слова, абсолютно безкоштовно і з пристойним вибором
Depo.
3 липня 2015 12:00
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому з
У Хмельницькому з'явилася бібліотека під відкритим небом

Хмельницька обласна наукова бібліотека літніми майданчиками пропагує не лише любов до книги. Так література наближається до кожного, хто хоче поєднати теплі погожі дні і пізнання чи розваги, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

У Хмельницькому в сквері ім. Шевченка все літо працює бібліотека під відкритим небом - фото 1

У вівторок і четвер, а саме у ці дні працює вулична бібліотека, кілька книжкових стендів та розкладок стоять просто неба у парку. "Кількість відвідувачів напряму залежить від погоди. Ось, в сухі сонячні дні близько сотні людей часом буває", - каже завідувачка відділу наукової інформації та бібліографії Тетяна Безвушко.

У Хмельницькому в сквері ім. Шевченка все літо працює бібліотека під відкритим небом - фото 2

Ще однією особливістю є пора доби. "Зранку і підвечір прогулюються і читають люди старшого віку. Десь в 10-11 і одразу пообіді приходять мамочки з дітками. Кожна категорія має свої вподобання", - розповідає пані Тетяна.

Більше всього, каже вона, користуються попитом періодичні видання. Журнали, де можна знайти корисні поради про ведення домашнього чи садового господарства - №1 у бабусь та молодих мам. Дитячу літературу беруть ті, хто відпочиває вже зі старшою малечею. Дітлахи хоч і не довго, та все ж цікавістю роздивляються і слухають байочки.

У Хмельницькому в сквері ім. Шевченка все літо працює бібліотека під відкритим небом - фото 3

У Хмельницькому в сквері ім. Шевченка все літо працює бібліотека під відкритим небом - фото 4

Чоловіки і молодь більше люблять пізнавальну і сучасну літературу. "Проте, художня література за попитом все ж найменш популярна", - з сумом говорить Тетяна Безвушко і додає:" А книги в нас дійсно достойні, дуже багато сучасних українських авторів. Хороші видання".

Є й постійні читачі та такі, які просять наступного разу принести ту чи іншу книгу. Бібліотекарі радо відгукуються на такі забаганки.

У Хмельницькому в сквері ім. Шевченка все літо працює бібліотека під відкритим небом - фото 5

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua