У Хмельницькому створюватимуть МАФи за єдиним архітипом

Щось буде повністю зноситися, комусь можна буде лиш змінити зовнішній фасад
Depo.
27 липня 2016 16:33
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому створюватимуть МАФи за єдиним архітипом
У Хмельницькому створюватимуть МАФи за єдиним архітипом

Хмельницькі МАФи хочуть привести до ладу та зробити їх у одному архітектурному  типу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міськради.
Відбулося громадське обговорення проекту регуляторного акта "Про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій на території міста Хмельницького".

Ініціатором та розробником Акту витупило управління торгівлі Хмельницької міської ради.
За словами начальника управління торгівлі Олександра Панченка в акті  буде прописане питання підвищення орендної плати та положення про демонтаж тимчасових споруд (його раніше було).

Багато підприємців погоджують з думкою про те, що МАФи необхідно приводити до ладу, але кошти з власної кишені давати теж не поспішають. "Якщо тимчасова споруда уже є статичною і вона вписується в архітектуру міста та середовище, то до власників таких кіосків не буде питань. Якщо стоїть зварений з чотирьох залізних пластин, то пропонувати будемо їм архетип, говорити індивідуально. Вони шукатимуть собі підрядника, домовлятися з ним за вартість", – коментує Олександр Петрович.

З власником, який змінив свій фасад чи архетип буде укладатися договір з управлінням торгівлі на декілька років з понижуючим коефіцієнтом. Таким чином влада частково компенсує витрати підприємців, які переробляють свої МАФи.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та