ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому створять громадсько-консультативну раду у справах інвалідів

Адаптацію людей із обмеженими можливостями до нормальних умов життя обговорили чиновники і громадськість
Depo.
10 вересня 2015 14:29
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому створять громадсько-консультативну раду у справах інвалідів
У Хмельницькому створять громадсько-консультативну раду у справах інвалідів

Круглий стіл на тему "Взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськими об'єднаннями, що опікуються людьми з інвалідністю" відбувся у Хмельницькому.

Про це із посиланням на прес-службу Хмельницького міського центру зайнятості повідомляє Depo.Хмельницький.

На переконання організаторів, така співпраця - це крок до реалізації соціальних ініціатив територіальної громади, спрямованих на усунення дискримінації у питаннях самореалізації та зайнятості молоді з вадами здоров'я, розвитку дітей у напрямку вдосконалення творчих здібностей і обдарувань для їх активної інтеграції у суспільство.

Мета заходу - через діалог визначити пріоритети спільної діяльності органів місцевого самоврядування та громадських об'єднань для системної, поетапної реалізації положень Конвенції Про права інвалідів на місцевому рівні, зважаючи на потреби громади.

Під час засідання обговорювалися питання законодавчої передумови рівних умов життєдіяльності людей з інвалідністю у громаді, шляхи оптимізації ресурсів для реалізації соціальних програм, реалізація положень конвенції про права інвалідів на місцевому рівні.

Учасники засідання дійшли висновку про доцільність створення громадської консультативної ради у справах людей з інвалідністю при Хмельницькому міському голові, за участю представників служби зайнятості.

Більше про адаптацію інвалідів до умов сучасного життя - на khm.depo.ua