ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому шукають житло для волонтера з Америки

Допомогти розвиватися хмельницькій громадській активності погодилося Урядове агентство США Корпус Миру
Depo.
16 лютого 2016 11:46
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому шукають житло для волонтера з Америки
У Хмельницькому шукають житло для волонтера з Америки

Волонтер з США працюватиме у Хмельницькому молодіжному клубі розвитку цілих два роки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "0382".

"Він працюватиме в ХМКР та інших організаціях, а також школах. Щоденно волонтер проводитиме певні заходи, робитиме проекти, тощо, – розповідає голова Хмельницького молодіжного клубу розвитку Степан Кушнір. –Попередньо ми пишемо для Корпусу Миру про наші очікування від волонтера, а вони відповідно підбирають за якостями найкращого для нас".

Хмельницький молодіжний клуб розвитку має створити усі умови для проживання та перебування волонтера. Найголовніше – це знайти родину,яка прийме іноземця на півроку.
"За цих 6 місяців волонтеру буде необхідно соціалізуватися, а родина є маленькою моделлю міста, держави. Через пів року, якщо обидві сторони будуть мати бажання проживати далі разом, то волонтер продовжуватиме жити у родині. В іншому випадку волонтери ХМКР зніматимуть для нього житло", – пояснює Степан.

Основні умови прийому волонтера:
- для нього потрібна окрема кімната з ліжком, столом та стільцями. За неї він щомісяця сплачуватиме 1200 грн.;
- слід виділяти час для спілкування з волонтером. Він вивчатиме українську мову, то й спілкуватиметься також українською;
- забезпечити для волонтера харчування раз на день (для цього буде виділений окремий бюджет);
- приймаюча родина може складатись з 2 осіб, які перебувають в громадянському шлюбі. Перевага надаватиметься сім'ям з дітьми.
Родини шукатимуть до 17 лютого. Детальну інформацію можна дізнатися за тел. (096) 945 02 51 (Степан Кушнір) або ж написавши коментар у групі ХМКР в соціальних спільнотах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та