ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому розпочались Дні Сталої Енергії

З 22 по 27 вересні активісти будуть інформувати громаду міста про альтернативні види енергії
Depo.
23 вересня 2015 18:32
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому розпочались Дні Сталої Енергії
У Хмельницькому розпочались Дні Сталої Енергії

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Хмельницької міськради, для того, щоб поінформувати громаду про ефективне використання енергії та ширше залучення відновлювальних джерел енергії 22-27 вересня в Хмельницькому проводяться Дні Сталої Енергії.

Дні Сталої Енергії розпочали зі створення малюнку від фестивалю "Республіка" на стіні п`ятиповерхівки в самому центрі міста за адресою вул. Соборна, 31. Мураліст Михайло Коробков, який намалював у місті декілька великих робіт, працює тепер над новим малюнком, який є нетиповою ілюстрацією на тему енергозбереження. На малюнку можна буде побачити, як використовується енергія вітру та сонця, альтернативний екологічний транспорт - велосипед.

Під час Днів Сталої Енергії працюють інформаційні кіоски "Будь енергоефективним", де будуть надаватись консультації з енергоефективності для всіх небайдужих.
Також встановлені мобільні пункти зі збору небезпечних відходів від населення (використаних батарейок, відпрацьованих енергозберігаючих лампочок, термометрів).

Про тиждень Сталої Енергії читайте на Depo.Хмельницький.