У Хмельницькому районі незаконно передали у користування землі на два мільйони

У Хмельницькому районі за підприємством безпідставно оформлено право користування землею вартістю понад 2 млн грн
Depo.
6 липня 2016 08:29
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому районі незаконно передали у користування землі на два мільйони
У Хмельницькому районі незаконно передали у користування землі на два мільйони

Ще у 2012 році за позовом органів прокуратури Хмельницької області господарським судом скасовано державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею майже 3 га, виданий з порушеннями закону будівельно-монтажному об’єднанню, що розташоване на території Шаровечківської сільської ради, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в області.

Однак, достовірно знаючи про це, службові особи об’єднання, з використанням своїх повноважень з метою одержання для підприємства неправомірної вигоди, подали для реєстрації скасований державний акт.

Внаслідок цього за будівельно-монтажним об’єднанням безпідставно зареєстровано право постійного користування зазначеною земельною ділянкою, вартість якої становить понад 2,2 млн грн. Такими незаконними діями спричинено тяжкі наслідки територіальній громаді села.

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, за вказаним фактом до ЄРДР внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює територіальний відділ поліції. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький