У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО

На базі університету "Україна" відбулась науково-практична конференція "Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи"

У Хмельницькому Інститут Соціальних Технологій універститу "Україна" відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи", передає Depo.хмельницький.

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО - фото 1

Як повідомила у Фейсбуці подільська письменниця і волонтерка Оксана Радушинська, стартувала конференція з відкриття фотовиставки під символічною назвою "Шлях до перемоги" волонтера ГО "Творча сотня "Рух до перемоги" Петра Радушинського.

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО - фото 2

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО - фото 3

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО - фото 4

У ході пленарної частини, під час своєї доповіді на тему "Фронтове волонтерство як унікальне явище в Україні", Оксана розповіла про волонтерський досвід діяльності Творчої сотні.

Метою конференції було обговорення актуальних питань підтримки та реабілітації учасників АТО, визначення основних проблем, яких вони зазнають після повернення з зони АТО та перспективи розвитку системи соціальної, психологічної, медичної та правової підтримки бійців.

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська конференція щодо реабілітації учасників АТО - фото 5

Нагадаємо, волонтери "Творчої сотні", як невтомні бджілки без перестанку їздять на передову, доправляють гуманітарну допомогу бійцім та заряджають їх позитивом своїми концертами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький