ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому продовжують роздавати "благодійні" продукти

Поки хмельничани обурюються вірогдним підкупом виборців, благодійники наполягають, що просто підтримують сиріт і бідних пенсіонерів
Depo.
21 липня 2015 12:55
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому продовжують роздавати "благодійні" продукти
У Хмельницькому продовжують роздавати "благодійні" продукти

Сьогодні, 21 липня, на Кам'янецькій знову роздавали "благодійні" продукти, передає кореспондент Хмельницький.depo.ua.

За досить скромним набором у фірмовому пакеті Благодійного фонду святого Володимира зі згадкою нардепа-засновника Олега Лукашука вишикувалася чимала черга з людей переважно пенсійного віку.

Як ми вже писали, Хмельничани вже обурювалися зухвалим підкупом виборців, чим, на їхню думку, є така роздача продуктів. У свою чергу, в БФ Святого Володимира наполягають, що вибори тут зовсім ні до чого. 

Як переконує сам Олег Лукашук, фонд активно працює вже кільканадцять років, і зупиняти його роботу через прихід нових виборів просто нелогічно. А люди, котрі отримують зараз допомогу, - це якраз та категорія, що опинилася на межі бідності або взагалі поза нею.

У Хмельницькому продовжують роздавати людям продукти - фото 1

"Щодо виборів уточню всім, хто не знає: зараз немає передвиборчої кампанії, - каже Лукашук. - Зате є ріст цін, непроіндексовані пенсії і допомоги, є війна. Не по-совісті кидати людей в скрутному стані напризволяще".

У Хмельницькому продовжують роздавати людям продукти - фото 2

У Хмельницькому продовжують роздавати людям продукти - фото 3

За словами його колег по фонду, черги назбиралися тільки через те, що люди дійсно збідніли. А окрім пенсіонерів, яких тут найбільше, фонд регулярно допомогає і багатодітним, і сиротам, і родинам воїнів АТО. Крім того, кажуть в фонді, близько року йдуть і гуманітарні вантажі в зону бойових дій, де амуніція, продукти, одяг, вода.

"Так, люди приходять з паспортами, бо фонд працює лише в Хмельницькому. І власне його жителям йде допомога першочергово, - розповідає інший колишній нардеп Лев Бірюк. - А вибори і політику сюди ліпити не треба".

У Хмельницькому продовжують роздавати людям продукти - фото 4

Зазначимо, що БФ Святого Володимира зареєстрований 1998 року і існує за рахунок членських внесків. Керівник фонду - Олег Лукашук, народний депутат IV-VII скликань, на передвиборчу кампанію якого фонд активно працював  у 2012 році. Нещодавно Лукашук оприлюднив в соцмережах листа за підписом Юлії Тимошенко про підтримку його кандидатури на цьогорічних виборах Хмельницького міського голови від "Батьківщини".

Більше про хмельничан та майбутні вибори читайте на khm.depo.ua.