У Хмельницькому перший набір прикордонників-строковиків прийняв присягу

На вірність Україні присягають п'ять сотень строковиків Держприкордонслужби
Depo.
12 червня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому перший набір прикордонників-строковиків прийняв присягу
У Хмельницькому перший набір прикордонників-строковиків прийняв присягу

У Національній академії прикордонних військ сьогодні присягу складають майже 500 новобранців, повідомляє Depo.Хмельницький.

Новобранці пройшли курс загальновійськової підготовки, під час якого отримали теоретичні знання і практичні навички. Крім того, вони виконали навчальні вправи зі стрільби із стрілецької зброї на одному з військових стрільбищ академії.

За словами голови відомства Віктора Назаренка, строковиками здійснюватимуть укомплектування підрозділів, які охороняють рубежі, але не у зоні АТО. Також їх розглядають як базу для комплектування військовослужбовцями за контрактом.

Хвилиною мовчання учасники урочистостей згадали тих своїх товаришів, бойових побратимів, які відстоювали цілість і незалежність України.

 За 9 років це перший набір прикордонників-строковиків.Керівництво обіцяє батькам призовників, що їхні діти до зони АТО не потраплять. Строковики виконуватимуть завдання на ділянках, які не пов'язані з проведенням АТО.

"Для строковиків розроблені принципово нові навчальні програми. Якщо ми навчаємо курсантів 4 роки і той досвід, який нам дала війна, включити в програму, то мали цю інформацію передати за місяць", - сказав ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Всі вони згодом розійдуться по 170 підрозділах прикордонної служби.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький